İnstagramda Ürün Satışı Yapmak

İnstagramın sürekli büyümesi ve gelişmesi ile artık yeni iş imkanları çıkıyor bu iş imkanları sosyal medyada satış yapmak olarak adlandırılıyor. Sosyal medya üzerinden satış yapmak için bir hayli çabalamanız ve satış sayfanızı büyütmeniz gerekmektedir. Küçük sayfalar ile büyük satışlar yapmanız zaten beklenebilir bir şey değildir. Çünkü instagramda ürün satışı yapmak için büyük bir sayfanızın ve hedef kitlenizi kapsayan bir sayfanızın olması gerekmektedir. Küçük sayfalar müşterilerinize güven vermez ve bu yüzden istediğiniz gibi bir satış yapmanız imkansız hale gelir. Şimdi instagramdan satış yapmak için en önemli birkaç püf noktasını sizlerle paylaşacağız.

1-) İnstagram Sayfanızı Büyütün

Sayfanızını büyütmeniz satışlarınızı arttırmadaki ilk hedefiniz olmalıdır. Bir sayfa büyütme işlemi sonrası satışlarınız %70 sevilerinde artacaktır.

Satışlarınızı büyütmeniz için ilk yöntem takipçi sayınızı arttırmaktır. Biz size takipçi sayınızı arttırmanın direkt ve en kısa yöntemini açıklayacağız. Sayfanızı sadece dakikalar içinde büyütüp bir kitleye ulaşmanın en hızlı yolu instagram takipçi satın al hizmetlerini kullanmaktır. İnstagram takipçi hizmetleri ile sizde sayfanıza dakikalar içinde on binlerce takipçi satın alabilirsiniz. Takipçi satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki resme tıklayarak size en uygun olan paketi seçmektir. Normal internetten üzerinden alışveriş yapar gibi alabilirsiniz tek farkı bu ürün size dakikalar içinde teslim edilir. Bu gereklimi diye soracak olursanı evet gerekli çünkü küçük maliyetler ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Hiçbir yatırım yapmadan hedef kitlenize ulaşamaz ve satış yapamazsınız.

 

Resimdeki örnek gibi hepsiburada sayfasının 720bin takipçisi var yani buda demek oluyorki 720bin potansiyel müşteri. Hemen aklınızdan 720.000 takipçinin günlük paylaşımları inceleme oranını ve tahmini ürün satışını hesaplarsanız muhtemel satış oranını hesaplayabilirsiniz. Bizde size hesaplamanızda yardımcı olalım. 720.000 kişiden sadece 50.000 tanesi hergün 10 TL’lik alışveriş yapsak bu günlük 500.000 TL’ye denk gelen bir satış hacmi bulunur 😊 Tabiki bu sayının daha fazla olduğunu hepimiz tahmin edebiliriz. Bu yüzden sizde instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanarak takipçi sayınızı arttırarak yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

Takipçi satın al işlemi instagramda ürün satışı yapmak ve satışları arttırmak için en etkili faktördür.

Ayrıca almış olduğunuz takipçilerin türk takipçi hesapları olması gerekmektedir. Yani siz ürünlerinizi Türkiyede satıyorsanız bu takipçiler türk olmalı ve türk hesaplardan oluşmalıdır. İnstagramda takipçi satın alarak sayfanızı ziyaret eden veya ürünlerinizi inceleyen bir müşterinin size güveneceğinden ve sayfanızın popüler olarak görüneceğinden emin olabilir ayrıca bu hizmetten dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda doğruluğu kanıtlanmış raporlar oluşturularak takipçisi sayısı düşük olan bir sayfanın instagram üzerinden satış yapamadığı kesinleşmiş ve takipçi sayısı yüksek olan bir sayfanın müşteri kitlesinin sürekli olarak genişlediği kanıtlanmıştır. Sizde hemen instagram takipçi satın alarak instagramda ürün satışı yapmak ve satış hacminizi arttırmak istiyorsanız aşağıda bulunan görsele tıklayınız.

instagram takipçi satın al