İnstagram takipçi satın al rehberi

1-) İnstagram takipçi satın al

Hepimiz isteriz ki instagram hesabımızda yüzlerce ve binlerce takipçimiz olsun, fotoğraflarımızı beğensinler, yorumlar yapsınlar. Takipçi sayımızı yükseltmek her ne kadar zor gibi görünse de aslında çok  zor olmayan bir işlemdir. Artık instagram takipçi satın al gibi işlemler ile takipçi sayınızı arttırmak çok daha kolay. Çünkü takipçi satın al hizmetlerini kullandığınızda herhangi bir şekilde uğraş gerektirmeden hesabınız için dilediğiniz miktarda takipçi alabiliyor ve bu takipçiler sizi 5 dakika gibi kısa bir süre içinde takip ediyor. Tabi bu hizmeti doğru yerden almanızda önemli çünkü sizi takip eden kullanıcılar gerçek ve türk kullanıcılar olmalıdır. Kendinizi yormadan günlerce haftalarca uğraşmadan tek tıklama ile takipçi satın al hizmetlerini kullanabilirsiniz. Sürekli gelişen instagram platformuna ayak uydurmak ve takipçi sayınızda yüksek miktarda artış istiyorsanız bu hizmetleri tercih edebilirsiniz. Bir kullanıcı instagram profilinize girip sizin hesabınızı incelediğinde en çok dikkat çeken ve sizin için en önemli olan nokta takipçi sayınızdır. Belki siz bile bir kullanıcıyı takip etmeden önce takipçi sayısına bakarak takip ediyor veya pas geçiyorsunuzdur. İşte bu yüzden mutlaka takipçi sayınızı arttırın ki kullanıcılar sizi takip etmek istesin. Sadece hesabınızı gizleye alıp biografi kısmınıza ilgi çekici cümleler yazarak takipçi kazanamazsınız 😊 Bu yüzden instagram takipçi satın al hizmetlerini tercih etmeli ve kullanmalısınız.

2-) İnstagram takipçi sayını neden önemlidir ?

Belki bu sizin için pekte önemli bir şey gibi görünmeye bilir ama bu diğer instagram kullanıcılar için çok önemli bir etkendir. Bir kişi sizi takip etmeden önce mutlaka takipçi sayınıza bakıyor ve sizi takip etme aşamasında kararı bu sayıya göre veriyor. Bu sebepten dolayı takipçi sayınız oldukça yüksek olan bir öneme sahiptir. Tabiki iş sadece takipçi sayınızın yüksek olmasıyla bitmiyor. Sizi takip edenlerin sabah akşam takipçi kasmaya çalışan kişilerden oluşmaması da gerekiyor çünkü profilinize girdiklerinde takipçi kısmına tıklıyorlar ve kimlerin takip ettiklerine bakıyorlar. Yani orda farklı ve saçma resimler, isimler veya daha farklı birşeyler görürlerse bu sizi takip etmeye karar veren kişi için kötü bir durum oluşturuyor ve takip etmekten vazgeçiyor. İşte burada devreye sosyal lider takipçi sistemi devreye giriyor siz bir takipçi paketini aldığınızda sizi takip eden kişiler normal günlük olarak instagramı aktif bir şekilde kullanan kişilerden oluşuyor. Bu sayede profilinizi inceleyen kişiler, bu kişilerin sizi doğal yöntemler ve kendiliğinden takip ettiklerini düşünüyorlar. Buda yeni takipçileriniz için çok iyi görünen ve çok güven veren bir faktördür. Siz saçma sapan kişilerin takip ettiği bir kişiyi takip edermiydiniz ?. Cevabınız tabi ki hayır olacak işte bu yüzden sizde o şekilde düşünüp kendinize takipçi aldığınızda sizi takip edecek olan kişilerin düzgün ve iyi bir profilden oluşmasından emin olmalısınız. Sosyal Lider’ den alacağınız takipçilerin hepsi düzgün, iyi bir görünüme sahip elit diyebileceğimiz gerçek kişilerden oluşmaktadır.

3-) Takipçi sayınız yükseldiğinde değişimi hissedeceksiniz

Profilinize girdiniz ve bir baktınız takipçi sayınız 5.000 takipçiye ulaşmış. Ne kadar güzel bir his değilmi ? Sizi takip eden ve sizin paylaşımlarınızı gören sizinle etkileşim içinde olan tam 5.000 adet insan. Tabiki çok şeyin değişeceğini kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Öncelikle sıradan bir profil ile takipçi sayısı yüksek olan profil arasındaki fark sürekli insanlar ile etkileşim içinde olmanızdır. Haliyle sizi takip edecek olan binlerce takipçi paylaşımlarınızı görecek bu paylaşımları beğenecek ve bu paylaşımlar ile ilgili olarak yorumlarda bulunacaklar. Dışardan birisi profilinize girdiğinde hesabınızın bu kadar çok etkileşim aldığını gördüğünde de sizi popüler birisi olarak kabul edip oda sizi takip etmeye başlayacak yani sürekli olarak yeni takipçileriniz olacak. Buda sizi mutlu edecek ve sürekli yeni insanlar ile tanışmaya başlamış olacaksınız. Tabi bu kişiler size dm diye adlandırılan özel mesajlar yolu ile iletişime geçip tanışmak isteyecek. Artık bu kişilere yanıt verip vermemek size kalmış bir şey ona biz bir şey diyemeyiz 😊

instagram takipçi satın al

4-) Takipçi satın almanın hesabınız için hiçbir zararı yoktur

Kesinlikle bir zararı yoktur, yani takipçi satın aldığımda hesabım kapanırmı yada engellenirmi gibi düşmeyin. Çünkü takipçi gönderdiğimizde bu takipçiler tamamen sizi doğal yöntemler ile takip etmeye başlıyor bu yüzden instagram sistemi dahil kimse sizin takipçi aldığınızı anlamaz ve farkedemez bu şekilde profesyonel bir takipçi kitlesi almış olabiliyorsunuz. İnstagrama göre bu işlemin hiçbir zararı yoktur aksine daha çok faydası vardır. Çünkü instagram sadece takipçi sayınızın yükseldiğini farkedip sizin popüler bir hesap olduğunuzu görüyor bu sayede yeni takipçileriniz ile birlikte hesabınızı tamamen güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu şekilde hesabınız için bu işlemin hiçbir zararı olmuyor ve sizde hesabınızı gönül rahatlığı ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

5-) Takipçi satın alırken şifrenize gerek yoktur

Evet yanlış duymadınız takipçi almak için herhangi bir şekilde instagram şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi bu takipçiler sizi takip ederken normal ve doğal yöntemler ile hesabınıza girip takip et butonuna basıyorlar yani normal bir kullanıcı sizi nasıl takip ediyorsa onlarda o şekilde takip etmeye başlıyorlar o yüzden biz bu işlemi yapmak için sizden herhangi bir şifre istemiyoruz. Zaten dediğim gibi bu işlem tamamen güvenilir olduğu için şifresiz takipçi hizmetinden faydalanmış oluyorsunuz.

6-) Siz başkalarını takip etmezsiniz

Bu işlemler yapıldığında sizin başka herhangi birini takip etmenize gerek kalmaz. Yani ben başkasını takip etmeden onlar beni nasıl takip edecekler diye düşünmeyin. Biz sitemizde bunu hemen hemen her yerde altını çizerek belirtsekte çoğu müşterimizin aklına bu konu yinede takılıyor o yüzden tekrardan bir hatırlatalım dedik. Tabi siz yinede yeni takipçilerinizden beğendiğiniz birileri olursa takip edebilirsiniz o size kalmış bir şey artık biz karışamayız 😊

7-) Sizi gerçek ve türk takipçiler takip edecek

Sizler için düşündüğümüz en önemli nokta budur. Yani bir işlem için ödeme yapıyorsanız bu ödemenin karşılığını en iyi şekilde almalısınız. Sizi takip eden kişilerin tümü Türkiye’de yaşayan Türkçe paylaşımlar yapan günlük olarak instagramı kullanan işe giden, okula giden sizin bizim gibi insanlar yani. Zaten başka türlü kişilerin sizi takip etmelerini biz istemeyiz. Çünkü bizim için önemli olan, aldığınız hizmetten memnun kalmanızdır.

😎 Anında takip etmeye başlayacaklardır

Siz takipçi almaya karar verip size uygun olan paketi seçtikten sonra ödeme yaptığınızda biz sizi takip edecek olan kullanıcılara bildirim gönderiyoruz. Onlarda anlık olarak bu bildirimleri görüp hemen sizi takip etmeye başlıyorlar. Hemde bu takip işlemi eksiksiz olarak tamamlanıyor yani 10.000 takipçi alırsanız 7.000 takipçi gelir diye bir şey yok tam tamına almış olduğunuz miktarda takipçi geliyor ve sizi hemen takip etmeye başlıyor. Hatta biz hemem hemen bütün müşterilerimize fazladan takipçi göndererek işlemlerimizin güvenirliğini ve kalitesinin bir göstergesi olarak hediye ediyoruz.

 

9-) Beğeni hediyeli takipçiler

Takipçi aldığınız için sistemimiz size son fotoğraflarınızın birine veya son fotoğraflarınıza eşit olarak dağıtalacak olan beğeni hediyesi gönderecektir. Bu beğeni hediyelerinin miktarı takipçi paketlerine göre değişmektedir. Örneği 1.000 adet takipçi alırsanız yanında 500 beğeni hediye ediliyor, 2.000 adet takipçi alırsanızda bu sefer 1.000 adet beğeni hediye ediliyor bu sayı pakete göre yükselmektedir. Ek olarakta aldığınız pakete göre yine ek takipçi hediyelerimiz mevcuttur. Yani tüm takipçi paketlerimiz beğeni hediyeli olarak gönderilmekte ve sizin aldığınız hizmetten memnun kalmanız sağlanmaktadır. Beğeni hediyesini başka hiçbir firma şuan vermemektedir. Ayrıca beğeni hediyelerinin tümüde yine takipçilerde olduğu gibi gerçek ve türk profillerden yapılmaktadır.

10-) Takipçilerinizi kendiniz seçebilirsiniz

Gelişmiş sistemimiz sayesinde size takipçi gönderirken takipçilerin bayan veya erkek olması gibi seçme hakkını sunuyoruz sizde bu sayede doğrudan hedeflemiş olduğunuz takipçi kitlesini almış oluyorsunuz ve doğrudan istediğiniz takipçi kitlesine ulaşmış olursunuz. Mesela bayan ürünleri satan bir sayfanız varsa (aksesuar,makyaj,giyim,kozmetik) gibi ürünleri satıyorsanız bayan takipçi satın alma işlemini kullanarak satışlarınıza katkısı olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde erkek ürünlerinin satışını instagramdan yapıyorsanız sayfanız için yine erkek takipçi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eğer satın almadan önce bir cinsiyet seçimi belirtmezseniz takipçileriniz sistem tarafından erkek ve bayan takipçi olarak karışık şekilde gönderilecektir.

11-) Takipçilerin süre sınırı yoktur

Yine müşterilerimizin merak ettiği sorulardan biri budur. Aldığım takipçilerin süresi varmı ?. Hayır almış olduğunuz takipçilerde herhangi bir süre sınırı yoktur. Bu şekilde takipçiler sizi sürekli olarak takip etmeye devam edecektir. O yüzden biz müşterilerimize aldıkları takipçi hizmetlerinde garanti sunuyoruz. Herhangi bir şekilde takipçilerin takipten çıktığını veya takipçi sayısında düşüş yaşadığını görürseniz bizimle iletişime geçerek almış olduğunuz takipçi paketini size tekrar gönderiyor ve kesinlikle bu işlem için ek ücret talep etmiyoruz. Sizde garantili takipçi hizmetinin keyfini yaşamaya devam ediyorsunuz.

12-) En uygun fiyat garantisi

Takipçi paketlerimizde nasıl güven ve kalite garantisi veriyorsak aynı şekilde en uygun fiyat garantiside veriyoruz. Bu fiyatlarda ve bu kalitede bu kadar takipçiyi başka bir sitede bulabilirseniz bize bildirdiğiniz anda seçtiğiniz paketin tam 2 katını hediye ederek kendimize olan güvenimizi sizlerede kanıtlıyoruz. Yapılan araştırmalarda sitemiz en uygun fiyatlı takipçi hizmetini veren tek site olarak zirveye çıkmış ve müşterilerine sözünü tutarak fiyatları bu şekilde sabitlemiştir.

13-) Profesyonel destek ekibi

Sadece instagram takipçi hizmetinin destek kısmında çalışan 5 adet personelimiz bulunmaktadır. Bu personeller sürekli olarak siparişlerinizi takip eder ve eksiksiz teslim edilmesin sağlayarak müşterilerimizin memnun olmasını sağlar. Ek olarak destek sistemimiz yedi gün yirmidört saat açık olmaktadır. Dilediğiniz zaman gece gündüz farketmeden sitemizden canlı destek sistemine bağlanarak destek alabilir, satış öncesi sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca whatssapp destek hattımız üzerindende bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle belirttiğimiz gibi destek sistemimiz sürekli aktif olmaktadır bu yüzden bize yazmaktan ve aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyiniz.

14-) Takipçilerde keşfete çıkma etkisi

İnstagram sürekli kendini geliştirdiği için bizde instagramın yeniliklerini takip ederek sürekli yapmış olduğu güncellemeler ile sistemimizi bu güncellemelere göre ayarlıyoruz. İnstagramda keşfete çıkmak için artık takipçi sayınızda yüksek olması koşu getirildi. Yani takipçi sayınız düşük olursa keşfete çıkamazsınız. Eğer instagramda keşfete çıkmak istiyorsanız takipçi sayınızı yükseltmelisiniz. Takipçi sayınız yükseldiğinde instagram bunu fark edip otomatik olarak gönderilerinizi keşfete çıkartmaya başlayacaktır. Keşfete çıkmanın etiklerini zaten hepimiz biliyoruz. İnstagram kullanıcılarının %90’nı zamanını keşfette geçiriyor bu sayede yeni takipçi kazanıyorlar. Zaten yazıda belirttiğimiz gibi takipçi sayınızın yüksek olduğunu gören herkes sizi takip edeceği için hem keşfetten gelen hem de profilinizden gelen takipçileriniz ile hesabınız sürekli olarak büyüyecek.

15-) Etkileşim sayınız artacak

Etkileşim sayısı bir paylaşımın kaç kişi tarafından göründüğü, bir paylaşıma ne kadar beğeni ve yorum geldiği, kaç kişinin o paylaşımı bir arkadaşına dmden gönderdiği gibi olan sonuçların toplamıdır. Bir paylaşımınızın etkileşim sayısını görmek için hesabınızı işletme hesabına çevirebilirsiniz ve bu sayede paylaşımlarınız ile ilgili olan etkileşimleri görebilirsiniz. Takipçi aldığınızda zaten paylaşımlarınız yeni kişilere gösterileceği için etkileşim sayınızda tavan yapacak ve almış olduğunuz takipçi paketinin ne kadar yararlı bir paket olduğunu görebileceksiniz. Etkileşim sayısında keşfete çıkmanız için olan en önemli faktördür çünkü etkileşim alamazsanız keşfete çıkamazsınız ancak merak etmeyin biz size etkileşimlerinizde artma garantisini veriyoruz.

16-) Yeni takipçileriniz ile popüler olun

Takipçileriniz geldiği anda kendinizi popüler olarak kabul edebilirsiniz. İnstagram yeni takipçilerinizi fark ettiği andan itibaren size popüler gözü ile bakacak ve başta keşfet olmaz üzere şu sürekli gördüğümüz önerilen kişiler arasında da hesabınızı gösterecektir. Bunu şu şekilde düşünün ne kadar çok arkadaşınız varsa o kadar çok tanınırsınız çünkü arkadaşlarınız diğer arkadaşlarına sizden bahseder ve bu sayede tanınmış olursunuz. Yeni takipçileriniz hatta çevrenizdeki gerçek arkadaşlarınıza da etki edecek ve onlar tarafından da popüler olarak anılacaksınız.

 

Kısaca makalemizi özetlemek gerekirse yüksek takipçi miktarlarına ulaşmanın en iyi yolu instagram takipçi satın al paketlerini kullanmaktır. Sizlere yazımızda bu paketlerin ne kadar etkili ve ne kadar gelişmiş olduğunu açıkladık. Yeni takipçileriniz ile yeni bir popülerliğe kavuşmak istiyorsanız sizde sosyal liderin instagram takipçi satın al hizmetlerinden faydalanabilir ve hemen kendinize en iyi takipçi kitlesini alabilirsiniz.

Takipçi paketlerimizden yararlanmak ve en iyi takipçi satın al paketlerimize ulaşmak için aşağıda bulunan resime tıklayarak anında takipçi satın alabilirsiniz.

instagram takipçi satın al