İnstagram paylaşım yapamıyorum hatasının çözümü

İnstagramda bir sayfaya yada bir kişişel hesap sahibiyseniz hesabınızdan sürekli olarak bol etiketli paylaşımlar atarak sayfamıza veya hesabımıza takipçi çekmeye çalışırız. Tamam bu güzel bir yöntem gibi görünebilir ancak instagram bu şekilde çok etiket koyup sürekli paylaşım yaptığınızı tespit ederse size geçici bir engel koyuyor bu engelde ortalama olarak 3 gün ila 2 haftayı buluyor. Aslında bu engeli yememek için sayfanız popüler bir sayfa değilse ve takipçi sayınız az ise (instagram takipçi satın almak isterseniz buraya tıklayın) İnstagram genelde bu engeli yeni veya fazla takipçisi olmadığı için sürekli paylaşım ve etiketleme yöntemi ile takipçi kasmaya çalışanlara atıyor. Bu hatanın bir çözümü var tabi; Hesabınızı instagrama popülermiş gibi göstermek.

 

Peki hesabınızı instagrama nasıl popülermiş gibi gösterecek ve bu engeli kaldırttıracaksınız.

Bunu yolu basit takipçi ve beğeni sayınızı arttırmak. Takipçi ve beğeni sayınızı arttırdıktan sonra iki adet paylaşım yapacaksınız instagramda paylaşım engeliniz olduğu için bu gönderiler yine otomatik silinecek ve instagrama bir sinyal göndermiş olacaksınız. Bu sinyal ile instagram hesabızı kontrol edip takipçi ve beğeni sayılarınızın arttığını görerek engelinizi kaldıracak ayrıca popüler bir hesap olarak göründüğünüz için artık birdaha böyle bir engel yemeyeceksiniz.

Peki takipçi ve beğeni sayımı nasıl arttıracağım ?

Eee zaten paylaşım yapamıyorsunuz etiket atamıyorsunuz nasıl takipçi ve beğeni sayınızı arttıracaksınız ? Tabiki instagram takipçi satın alarak. Biz bu durumu yaşayan müşterilerimiz için çözüm olarak 5.000 takipçi + 2.000 beğeni hediyesini sadece 40 TL’ den vererek hem gerçek instagram takipçi satın al hizmetini kullanmış olursunuz hemde hesabınızdaki engeli kaldırabilirsiniz. Böylelikle sadece 40 TL’ gibi bir ücretle hesabınızda gerçek instagram takipçi olmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram takipçi satın aldığınızda instagram sizin hesabızındaki popülerliği ve aktifliği farkedip muhtemelen 4-5 saat içinde engelinizi kaldıracaktır. Bu sayede sizde gerçek bir takipçi kitlesine sahip olarak hızlı ve kolay bir popülerlik elde etmiş olacaksınız.